Grono pedagogiczne
  • s. mgr Kuska Zofia – świetlica, religia kl.8, dyrektor KZE
  • mgr Gierczak -Dziułka Ewelina – j.polski kl. 4, 8, wychowawca kl. 8, wicederektor KZE
  • mgr Zielińska Agnieszka – matematyka kl. 7-8, wicederektor KZE
  • s. mgr Ortyl Renata  – księgowa
  • s. mgr Boratyn Agnieszka – świetlica, biblioteka szkolna
  • mgr Chuchmała Małgorzata – wychowanie fizyczne kl. 1 a b
  • mgr Brzeźnicka-Winiarska Marlena  – j.włoski kl. 6 a b
  • mgr Cesarska Anna (P/SP) – pedagog szkolny KZE
  • mgr Długosz Agnieszka  – ed. wczesnoszkolna – kl. 1 a
  • mgr Drabina Magdalena – ed. wczesnoszkolna – kl. 2 a
  • mgr Gacek Krzysztof – wychowanie fizyczne kl. 2 – 3, 5 – 8 chłopcy
  • mgr Gilewska Marta – j.polski kl. 5 a b, wychowawca kl. 5 a
  • mgr Jabczyk Paulina – j.angielski kl. 1 a b, 3 b, dwujęzyczność SP
  • mgr Jary Aneta – j.polski kl. 5 c, 6 a b, 7, wychowawca kl. 7
  • dr Jasiak Grzegorz – religia 5-7, WOS kl. 8, WDP kl. 4-6
  • mgr Kargul Marlena – psycholog szkolny, WDŻ kl. 4-8
  • s. mgr Kasacka Wiesława – katecheza 6-latki, kl. 1-4
  • mgr Krycia Katarzyna – j.angielski kl. 5 a b c , 8, dwujęzyczność biologia kl. 5
  • mgr Larecka Hanna – ed. wczesnoszkolna kl. 2 b
  • mgr Matyszczak Marta – j.hiszpański kl. 4, 5, 7, 8
  • mgr Nowak Grzegorz – historia kl. 4 – 8
  • mgr inż Nowak Tomasz – informatyka kl. 4 – 8, technika kl. 4-6, EDB kl. 8
  • mgr Nowakowska Mariola – wychowanie fizyczne kl. 4, 5 – 8 dziewczynki
  • mgr Otręba Iwona – j.angielski kl. 4, 6-7, dwujęzyczność przyroda kl. 4, dwujęzyczność historia kl. 4
  • mgr Pająk Magdalena – plastyka kl. 4 -7, świetlica Słonko, arteterapia
  • mgr Pocheć-Pękalska Tatiana – ed. wczesnoszkolna kl. 1 b
  • mgr Romańska Agnieszka – kierownik świetlicy
  • mgr Rożek Agnieszka – muzyka kl. 1-7, wychowawca kl. 5 c
  • mgr Siemieniec Marzena – ed. wczesnoszkolna kl. 3 b
  • mgr Sitarska Jolanta – świetlica, zajęcia Zumby
  • mgr Skoczewska Elżbieta – logopeda
  • mgr Skrok Marta – ed. wczesnoszkolna kl. 3 a
  • mgr Słowińska Renata – geografia kl. 6 – 8
  • mgr Sprzęczka Bożena – matematyka kl. 6 a b, wychowawca kl. 6 a
  • mgr Stachyra Paulina – j.angielski, dwujęzyczność SP
  • mgr Stańko Edyta – przyroda kl. 4, biologia kl. 5 – 8, chemia kl. 7 -8, geografia kl. 5 a b c, wychowawca klasy 7
  • mgr Szypniewska – Kwiecień Katarzyna – j.niemiecki kl. 5 – 8, świetlica
  • mgr Wyrębkiewicz Agnieszka – fizyka, matematyka kl. 4 – 5 a b c