Konkurs czytelniczy
  • 0 komentarzy
Konkurs czytelniczy

Kochane zaczytane dzieciaki ! Konkurs Czytelniczy rozstrzygnięty!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! W tym roku szkolnym dzieci z klas I-IV naszej szkoły spędziły na czytaniu 56 520 minut! Jesteśmy z Was dumni! Tak trzymać! Myślimy nawet, że tych minut było dużo, dużo więcej ale nie wszystkie zostały udokumentowane. Dla wszystkich wyróżniających się w aktywnym czytelnictwie dzieci przygotowaliśmy dyplomy i nagrody. Oto ranking uczniów z największą ilością czasu spędzonego z książką:
1miejsce – Zofia Gębura klasa II a- 4650 minut
2 miejsce – Weronika Kamińska klasa III a- 4200 minut
3 miejsce- Julia Kurek klasa II b- 4050 minut
Wyróżnienia:
Adam Kowalski klasa II a- 3150 minut
Stanisław Kowalski klasa II a- 3150 minut
Mikołaj Skrok klasa II b- 2700 minut
Weronika Rafałowska klasa III a- 2700 minut
Gaia Musacu klasa II a- 2550 minut
Hanna Nowosad klasa I b- 2400 minut

Wszystkie wymienione dzieci zapraszamy do sekretariatu po odbiór dyplomów i upominków.

Jest jeszcze jedna wspaniała wiadomość. Najbardziej zaczytaną klasą w tym roku szkolnym jest klasa II a, która zdobywa oprócz nagrody specjalny certyfikat. Spędziliście wspólnie na czytaniu w tym roku szkolnym 16 200 minut. Gratulujemy! Na pewno zdobyta przez Was podczas czytania wiedza zaowocuje w przyszłości a Wasza sprawność językowa będzie mieć ogromny wpływ na sukces szkolny i życiowy.

Posłuchajcie historii Jennifer Thomas:

Jennifer urodziła się z zespołem Downa. Rodzice od pierwszego dnia życia dziewczynki czytali jej po kilka książeczek dziennie. W wieku pięciu lat sama już potrafiła czytać, ale rodzice kontynuowali też głośne czytanie. W szkole miała tak bogaty zasób słów, że często jako jedyne dziecko w klasie rozumiała trudniejsze teksty. Jennifer ukończyła studia.

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: Tomasz Nowak