Program zajęć ,, Zimowa frajda w szkole – ferie zimowe 2016″
  • 0 komentarzy

 25.01.2016 – poniedziałek.

Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
6.45-9.00 Zajęcia świetlicowe Marta Skrok
9.00-11.15

 

 

 

9.00-14.00

Kreatywny poniedziałek-zajęcia z kreatywności poszerzające wyobraźnię dziecka.

Kreatywny poniedziałek-zajęcia z kreatywności poszerzające wyobraźnię dziecka.

Marta Skrok

 

 

 

Ewelina Gierczak-Dziułka

 

11.15-14.00 Podstawy programowania- poznanie podstaw programu Scratch. Edyta Gołąbek
14.00-16.00 Zajęcia świetlicowe Edyta Gołąbek

 

26.01.2016 – wtorek

Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
6.45-9.00 Zajęcia świetlicowe Tomasz Stefański
9.00-11.15

 

 

9.00-14.00

Turniej piłki nożnej.

Turniej tenisa stołowego.

 

Aktywność muzyczno-ruchowa dzieci- na podstawie metody aktywnego słuchania muzyki

Tomasz Stefański

 

 

Marzena Siemieniec

11.15- 14.00 Wymarzona zima – prace plastyczne. Magdalena Pająk
14.00-16.00 Zajęcia świetlicowe Magdalena Pająk

 

27.01.2016- środa

Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
6.45-9.00 Zajęcia świetlicowe Maria Jędrzejewska
9.00-11.15

 

 

9.00-14.00

11.15-14.00

Papierowe składanki –   origami.

 

Papierowe składanki – origami

Maria Jędrzejewska

 

 

s. Wioletta Lipiec

s. Danuta Krzanik

9.00-14.00

 

Turniej w dwa ognie.

Graj jak Karol Bielecki- piłka ręczna

Artur Gondek
14.00-16.00 Zajęcia świetlicowe s. Danuta Krzanik

 

28.01.2016- czwartek

Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
6.45-9.00 Zajęcia świetlicowe Agnieszka Zielińska
9.00-11.15

 

 

9.00-14.00

11.00-13.00

Gry i zabawy matematyczno-przyrodnicze.

 

Gry i zabawy umysłowe.

Gry i zabawy przy muzyce.

Agnieszka Zielińska

 

 

Aneta Tokarska-Wojtasik

Anna Łukawska- Wielguszewska

11.15-14.00 Zabawy z językiem angielskim- gry słowne i planszowe rozwijające sprawność mówienia Grażyna Wawrzonek

Joanna Walczyk

14.00-16.00 Zajęcia świetlicowe Grażyna Wawrzonek

Joanna Walczyk

 

 

29.01.2016-piątek

Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
6.45-9.00 Zajęcia świetlicowe Aneta Szymańska
9.00-11.15

 

9.00-14.00

Zabawy muzyczno-ruchowe

 

Zabawy z Panią Zimą.

Orkiestra – gra na własnoręcznie wykonanych instrumentach.

 

Aneta Szymańska

 

Agnieszka Rożek

11.15-14.00 Gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. s. Monika Trocha
14.00-16.00 Zajęcia świetlicowe s. Monika Trocha

 

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: Tomasz Nowak