Plan zajęć dodatkowych

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. przyrodnicze "Szóstka"
p. E. Stańko (kl. IV-VI)
7:10 - 7:55
k. techniczne „Zabawka ze skrawka” (kl II)
p. M. Jedrzejewska
8.00- 8.45
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
k. Strażników Uśmiechu
(kl. I-III) s. W. Lipiec
8:00 - 8:45
k. Młodego Przyrodnika
p. A. Długosz (kl. I-II)
8.00- 8.45
Mali Artyści (kl. II)
p. M. Siemieniec
8.00- 8.45
ZUMBA (kl. IV-VI)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
p. M. Jedrzejewska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
Matematyka na 6. dla klasy VI
p. A. Zielińska
14.40-15.25
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8:00 - 8:45
k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
p. E. Gierczak-Dziułka
8.00- 8.45
Kółko matematyczne (kl. III)
p. M. Skrok
8.00- 8.45
„Ratowniczek” (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
14:40-15.25
j. angielski klasy I-III
p. A. Hajdukiewicz
14.40-15.25
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
p. E. Stańko
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
p. G. Wawrzonek
15.30-16.15
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
p. M. Siemieniec
8.00- 8.45
ZUMBA (kl. I-III)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
p. M. Skrok
8.00- 8.45
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8.00- 8.45
k. j. angielskiego – przygotowujące do konkursów (kl. V-VI)
p. G. Wawrzonek
8.00- 8.45
Mały Europejczyk (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
8:00 - 8:45
Gry i zabawy ruchowe (kl. I-II)
p. A. Długosz
8:00 - 8:45
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
k. matematyczne „Dam radę” (kl. IV-V)
p. A. Zielińska
14.40-15.25
Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
p. E. Stańko
14.40-15.25
SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
p. A. Łukawska-Wielguszewska
14:40 - 15:25
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk (kl. I-III)
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
15:30 - 16:15

Poniedziałek

  • k. przyrodnicze "Szóstka"
    08:00 - 09:00
  • k. Strażników Uśmiechu
    09:00 - 10:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • „Ratowniczek” (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • k. techniczne „Zabawka ze skrawka” (kl II)
    08:00 - 09:00
  • k. Młodego Przyrodnika
    09:00 - 10:00
  • Matematyka na 6. dla klasy VI
    10:00 - 11:00
  • j. angielski klasy I-III
    11:00 - 12:00
  • Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
    12:00 - 13:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Mali Artyści (kl. II)
    09:00 - 10:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    10:00 - 11:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • ZUMBA (kl. IV-VI)
    09:00 - 10:00
  • k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
    10:00 - 11:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • k. j. angielskiego – przygotowujące do konkursów (kl. V-VI)
    14:00 - 15:00
  • Gry i zabawy ruchowe (kl. I-II)
    15:00 - 16:00
  • k. matematyczne „Dam radę” (kl. IV-V)
    16:00 - 17:00
  • SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
    17:00 - 18:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
    09:00 - 10:00
  • Kółko matematyczne (kl. III)
    10:00 - 01:00
  • Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • ZUMBA (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • Mały Europejczyk (kl. I-III)
    14:00 - 15:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
    16:00 - 17:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    17:00 - 18:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    18:00 - 19:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
k. Strażników Uśmiechu
(kl. I-III) s. W. Lipiec
8:00 - 8:45
k. Młodego Przyrodnika
p. A. Długosz (kl. I-II)
8.00- 8.45
k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
p. M. Jedrzejewska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8:00 - 8:45
„Ratowniczek” (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
14:40-15.25
j. angielski klasy I-III
p. A. Hajdukiewicz
14.40-15.25
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
p. E. Stańko
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
p. M. Siemieniec
8.00- 8.45
ZUMBA (kl. I-III)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
p. M. Skrok
8.00- 8.45
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8.00- 8.45
Mały Europejczyk (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
8:00 - 8:45
Gry i zabawy ruchowe (kl. I-II)
p. A. Długosz
8:00 - 8:45
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk (kl. I-III)
14:40 - 15:25

Poniedziałek

  • k. Strażników Uśmiechu
    09:00 - 10:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • „Ratowniczek” (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • k. Młodego Przyrodnika
    09:00 - 10:00
  • j. angielski klasy I-III
    11:00 - 12:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    10:00 - 11:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • Gry i zabawy ruchowe (kl. I-II)
    15:00 - 16:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
    09:00 - 10:00
  • Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • ZUMBA (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • Mały Europejczyk (kl. I-III)
    14:00 - 15:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. techniczne „Zabawka ze skrawka” (kl II)
p. M. Jedrzejewska
8.00- 8.45
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
k. Strażników Uśmiechu
(kl. I-III) s. W. Lipiec
8:00 - 8:45
k. Młodego Przyrodnika
p. A. Długosz (kl. I-II)
8.00- 8.45
Mali Artyści (kl. II)
p. M. Siemieniec
8.00- 8.45
k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
p. M. Jedrzejewska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8:00 - 8:45
„Ratowniczek” (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
14:40-15.25
j. angielski klasy I-III
p. A. Hajdukiewicz
14.40-15.25
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
p. E. Stańko
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
p. M. Siemieniec
8.00- 8.45
ZUMBA (kl. I-III)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
p. M. Skrok
8.00- 8.45
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8.00- 8.45
Mały Europejczyk (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
8:00 - 8:45
Gry i zabawy ruchowe (kl. I-II)
p. A. Długosz
8:00 - 8:45
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk (kl. I-III)
14:40 - 15:25

Poniedziałek

  • k. Strażników Uśmiechu
    09:00 - 10:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • „Ratowniczek” (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • k. techniczne „Zabawka ze skrawka” (kl II)
    08:00 - 09:00
  • k. Młodego Przyrodnika
    09:00 - 10:00
  • j. angielski klasy I-III
    11:00 - 12:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Mali Artyści (kl. II)
    09:00 - 10:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    10:00 - 11:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • Gry i zabawy ruchowe (kl. I-II)
    15:00 - 16:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
    09:00 - 10:00
  • Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • ZUMBA (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • Mały Europejczyk (kl. I-III)
    14:00 - 15:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
k. Strażników Uśmiechu
(kl. I-III) s. W. Lipiec
8:00 - 8:45
k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
p. M. Jedrzejewska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8:00 - 8:45
Kółko matematyczne (kl. III)
p. M. Skrok
8.00- 8.45
„Ratowniczek” (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
14:40-15.25
j. angielski klasy I-III
p. A. Hajdukiewicz
14.40-15.25
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
p. E. Stańko
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
p. M. Siemieniec
8.00- 8.45
ZUMBA (kl. I-III)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
p. M. Skrok
8.00- 8.45
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk
8.00- 8.45
Mały Europejczyk (kl. I-III)
p. E. Ziętkowska
8:00 - 8:45
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
p. M. Pająk (kl. I-III)
14:40 - 15:25

Poniedziałek

  • k. Strażników Uśmiechu
    09:00 - 10:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • „Ratowniczek” (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • j. angielski klasy I-III
    11:00 - 12:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    10:00 - 11:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. gry na dzwonkach chromatycznych (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Oczyma wyobraźni (kl. I-III)
    13:00 - 14:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • k. teatralne „Młodzi aktorzy” (kl. I-III)
    09:00 - 10:00
  • Kółko matematyczne (kl. III)
    10:00 - 01:00
  • Mali odkrywcy przyrody (kl. I-III)
    11:00 - 12:00
  • ZUMBA (kl. I-III)
    12:00 - 13:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    13:00 - 14:00
  • Mały Europejczyk (kl. I-III)
    14:00 - 15:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Warsztaty plastyczne (kl. I-III)
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. przyrodnicze "Szóstka"
p. E. Stańko (kl. IV-VI)
7:10 - 7:55
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
ZUMBA (kl. IV-VI)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
p. E. Gierczak-Dziułka
8.00- 8.45
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
p. G. Wawrzonek
15.30-16.15
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
k. matematyczne „Dam radę” (kl. IV-V)
p. A. Zielińska
14.40-15.25
Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
p. E. Stańko
14.40-15.25
SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
p. A. Łukawska-Wielguszewska
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
15:30 - 16:15

Poniedziałek

  • k. przyrodnicze "Szóstka"
    08:00 - 09:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
    12:00 - 13:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • ZUMBA (kl. IV-VI)
    09:00 - 10:00
  • k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
    10:00 - 11:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. matematyczne „Dam radę” (kl. IV-V)
    16:00 - 17:00
  • SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
    17:00 - 18:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
    16:00 - 17:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    18:00 - 19:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. przyrodnicze "Szóstka"
p. E. Stańko (kl. IV-VI)
7:10 - 7:55
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
ZUMBA (kl. IV-VI)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
p. E. Gierczak-Dziułka
8.00- 8.45
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
p. G. Wawrzonek
15.30-16.15
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
k. j. angielskiego – przygotowujące do konkursów (kl. V-VI)
p. G. Wawrzonek
8.00- 8.45
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
k. matematyczne „Dam radę” (kl. IV-V)
p. A. Zielińska
14.40-15.25
Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
p. E. Stańko
14.40-15.25
SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
p. A. Łukawska-Wielguszewska
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
15:30 - 16:15

Poniedziałek

  • k. przyrodnicze "Szóstka"
    08:00 - 09:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
    12:00 - 13:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • ZUMBA (kl. IV-VI)
    09:00 - 10:00
  • k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
    10:00 - 11:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. j. angielskiego – przygotowujące do konkursów (kl. V-VI)
    14:00 - 15:00
  • k. matematyczne „Dam radę” (kl. IV-V)
    16:00 - 17:00
  • SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
    17:00 - 18:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
    16:00 - 17:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    18:00 - 19:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
k. przyrodnicze "Szóstka"
p. E. Stańko (kl. IV-VI)
7:10 - 7:55
k. odkrywców historii
p. G. Nowak
7.10-7.55
Chór
p. A. Rożek
7.10-7.55
k. polonistyczne „Język polski na 6”
p. E. Gierczak-Dziułka
7.10-7.55
ZUMBA (kl. IV-VI)
p. J. Sitarska
8.00- 8.45
k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
p. E. Gierczak-Dziułka
13.50-14.35
Matematyka na 6. dla klasy VI
p. A. Zielińska
14.40-15.25
k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
p. E. Gierczak-Dziułka
8.00- 8.45
Tańce
s. W. Lipiec
13.50-14.35
k. misyjne (kl. I-VI)
s. D. Krzanik
8.00- 8.45
k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
p. E. Gierczak-Dziułka
14.40-15.25
Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
p. G. Wawrzonek
15.30-16.15
k. informatyczne
p. A. Zając
15.30-16.15
k. j. angielskiego – przygotowujące do konkursów (kl. V-VI)
p. G. Wawrzonek
8.00- 8.45
Zespół instrumentalny
p. A. Rożek
14.40-15.25
Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
p. E. Stańko
14.40-15.25
SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
p. A. Łukawska-Wielguszewska
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
14:40 - 15:25
SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
p. K. Gacek
15:30 - 16:15

Poniedziałek

  • k. przyrodnicze "Szóstka"
    08:00 - 09:00
  • k. ortograficzne "Mistrz Pióra"
    10:00 - 11:00
  • k. dziennikarskie „Dziennikarskie oko”
    12:00 - 13:00

Wtorek

  • Matematyka na 6. dla klasy VI
    10:00 - 11:00
  • Konwersacje „Chatroom” (kl. IV-VI)
    12:00 - 13:00

Środa

  • k. odkrywców historii
    08:00 - 09:00
  • Tańce
    11:00 - 12:00
  • k. informatyczne
    12:00 - 13:00

Czwartek

  • Chór
    08:00 - 09:00
  • ZUMBA (kl. IV-VI)
    09:00 - 10:00
  • k. teatralne „Alter ego” (kl. IV-VI)
    10:00 - 11:00
  • k. misyjne (kl. I-VI)
    11:00 - 12:00
  • k. j. angielskiego – przygotowujące do konkursów (kl. V-VI)
    14:00 - 15:00
  • SKS – dziewczyny (kl. IV-VI)
    17:00 - 18:00

Piątek

  • k. polonistyczne „Język polski na 6”
    08:00 - 09:00
  • Zespół instrumentalny
    15:00 - 16:00
  • Odkrywcy Przyrody (kl. IV-VI)
    16:00 - 17:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    18:00 - 19:00
  • SKS – chłopcy (klasy IV-VI)
    19:00 - 20:00

Sobota – Koło Krajoznawczo-Turystyczne – s. D. Krzanik – 1 raz w miesiącu zgodnie z potrzebami