O nas

Opierając się na słowach św. Jana Pawła II:
W wychowaniu chodzi o to ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem, o to, ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał, aby umiał bardziej i pełniej być człowiekiem, ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.
Jako szkoła pragniemy ukształtować człowieka kochającego Boga i bliźniego, wszechstronnie uzdolnionego, o pięknym i szlachetnym sercu. Wszyscy wychowujemy i jesteśmy wychowywani, gdyż nauczając innych, uczymy się sami.

Nie ma nic ważniejszego niż sztuka wychowywania.św. Jan Złotousty

Jeżeli młodzież będzie właściwie wychowana zapanuje porządek i moralność w rodzinie i narodzie…św. Jan Bosko

Dziś wiele dzieci wzrasta w społeczeństwie, które zapomina o Bogu i o naturalnej godności człowieka. Dlatego pragniemy aby dzieci uczęszczające do naszej Szkoły wyniosły z niej nie tylko wszechstronną i gruntowną wiedzę, lecz również podstawowe zasady moralne, gdyż sama wiedza bez zasad błądzi i szkodzi.

Edukacja w naszej Szkole to podróż w wyjątkowy świat mądrości, dobroci, wiedzy i miłości pod Skrzydłami Opatrzności Bożej, z ludźmi, którzy nie boją się wyzwań, poświęceń i gotowości do dawania siebie…bo miłość pomnaża się przez dawanie! To wszystko czynimy dla dobra samych dzieci, ich rodzin, społeczności lokalnej, Ojczyzny a w konsekwencji całego świata! Jedna iskierka może zapalić rozpalić wielki ogień. Pragniemy, by nasi uczniowie stawali się takimi zarzewiami mądrości, dobra, wiary, kreatywności i radości gdziekolwiek udadzą się w dorosłym życiu, pamiętając skąd wyszli i dokąd zmierzają…
Tylko siła pracy i ofiary może zbawić tak człowieka jak i naród, byle praca płynęła z miłości obowiązku, ofiara zaś, z miłości Boga i bliźniego.św. Zygmunt Szczęsny Feliński
Profesjonalna, oddana kadra pedagogiczna – czyli autentyczni przewodnicy, atmosfera wsparcia, zrozumienia i wymagań stawianych z miłością – czyli atmosfera domu,i wiara, która pomaga przenosić góry – to my i nasza Szkoła!

Świetlica szkolna

Zapewniamy opiekę zarówno przed, jak i po lekcjach, dzięki działającej świetlicy szkolnej

STOŁÓWKA SZKOLNA

Dzieci w szkole mogą zjeść dobry domowy obiad, na stołówce szkolnej

POMOCE DYDAKTYCZNE

Pomoce dydaktyczne znajdujące się w każdej klasie ułatwiają dzieciom zdobywanie i utrwalanie wiedzy

DOGODNA LOKALIZACJA

Duży parking samochodowy oraz pobliskie przystanki autobusowe ułatwiające dojazd do szkoły