Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to szczególne dni – to święto Babć i Dziadków.

DSCF1596-88x600W tym czasie wnukowie wyrażają swoim Babciom i Dziadziusiom wdzięczność za to, co dla nich zrobili, robią, a przede wszystkim za to kim są. Jest wiele powodów do podziękowań naszym Dziadkom.  Wystarczy wspomnieć o ich trosce i opiece nad nami, opowiadaniu o dziejach rodziny, przekazywaniu tradycji i wpajaniu zasad moralnych. Ci wyjątkowi ludzie są przykładem obowiązkowości, pracowitości, a w wielu przypadkach wiary w Boga i patriotyzmu. To Dziadkowie mają dla nas zawsze dobre słowo i przygotowują ulubione potrawy. Kochają, wspierają, pocieszają i zawsze są przy nas, a na każdy problem mają łatwe rozwiązanie. W te szczególne dni możemy wyrazić im wdzięczność za trud, oddanie oraz za wszystko, co otrzymujemy od nich na co dzień.

Uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję podziękować swoim Dziadkom w czwartek i piątek, poprzez występ w Akademii z tej okazji oraz wręczenie swoim Dziadkom własnoręcznie przygotowanych upominków.

Pamiętajmy zawsze o naszych kochanych Babciach i Dziadziusiach nie tylko raz w roku z okazji ich święta, ale każdego dnia dziękujmy im przede wszystkim za to, że są z nami.