Spotkanie wigilijne

Dnia 22 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie Katolickiej Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego wraz z Dyrekcją, gronem pedagogicznym i pracownikami szkoły. Spotkanie rozpoczęła Siostra Dyrektor, która pięknymi słowami o nieprzemijającej wartości Świąt Bożego Narodzenia wprowadziła wszystkich w podniosły i wzruszający nastrój. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli całej społeczności szkolnej życzenia bożonarodzeniowe. Kulminacyjnym punktem uroczystości była wspólna modlitwa oraz łamanie się opłatkiem.
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie pragniemy życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.
Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2017 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

Wesołych świąt!