Życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na Boże Narodzenie

Przyjaciele naszej Placówki, Kochane Dzieci, Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy oraz wszyscy Ludzie Dobrej Woli!
Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei więźniom, tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest twoja słabość, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy, jest Boże Narodzenie.
Św. Matka Teresa z Kalkuty

Niech dar miłości Boga, która objawia się w przychodzącym na świat Maleńkim Dzieciątku -przemienia naszą codzienność w Boże Narodzenie!
Życzę nam wszystkim, by pokój, dobroć, przebaczenie, wzajemne zrozumienie i miłość przepełniała nasze serca i umysły.
Niech każdy dzień Nowego 2020 Roku obfituje w pełnię Bożego błogosławieństwa, szczęście rodzinne, osobiste i zawodowe. Niech spełniają się marzenia i pragnienia serc!

Korzystając z okazji, pragnę gorąco podziękować naszemu Organowi Prowadzącemu –Matce Prowincjalnej Małgorzacie Burek, Władzom naszego Miasta, Władzom Powiatu, Szanownym Państwu Radnym Powiatu i Miasta, przedstawicielom Kuratorium Oświaty, ostrowieckim mediom, Instytucjom z którymi współpracujemy, Dyrektorom zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli, wszystkim przyjaciołom Katolickiego Zespołu Edukacyjnego oraz Fundacji Przyjaciół Wychowania Chrześcijańskiego „Feliks” – za każde dobro, życzliwość i współpracę, dzięki której nasza placówka tak pięknie może się rozwijać.

Dziękuję z całego serca przed wszystkim Sz. P. Rodzicom i Opiekunom, za zaufanie, troskę o rozwój przedszkola i szkoły oraz zaangażowanie we wszelkie nasze inicjatywy i pomysły. Jesteście dowodem na to, że edukacja może być niezwykła przygodą, a jej wysoka jakość i dobre wychowanie to efekt otwartości i owocnej współpracy placówki, uczniów i rodziców.
Wierzę głęboko, że Dobry Bóg w Nowym Roku obdarzy nas tym co najlepsze, byśmy w szczęściu, pełni wiary, nadziei i miłości, na chwałę Boga i pożytek ludzi, budowali nowy, lepszy świat.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Dyrekcja
Katolickiego Zespołu Edukacyjnego
w Ostrowcu Świętokrzyskim